O firmie

Transtolbud – Piekutowski Sp. z o.o. jest polską firmą, powstałą w 1989 roku, zajmującą się profesjonalnym i kompleksowym świadczeniem usług budowlanych. Realizujemy inwestycje zarówno w charakterze generalnego wykonawcy jak i wykonawcy robót wykończeniowych. Od początku istnienia firmy zrealizowaliśmy blisko 200 poważnych projektów w całej Polsce oraz około 20 za granicą, współpracując przy tym z wieloma znaczącymi firmami z branży budowlanej.

Obecny potencjał firmy to kilkunastoosobowa profesjonalna kadra inżynieryjno-techniczna i ponad 200 wykwalifikowanych pracowników fizycznych, których liczba w razie potrzeby może w każdej chwili znacząco wzrosnąć. Dzięki takim możliwościom, wspieranym odpowiednim profesjonalnym sprzętem, jesteśmy w stanie realizować duże kilkumiesięczne, a nawet kilkuletnie kontrakty.  Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachową pomoc pod względem technicznym i projektowym.

Doświadczenie i wiedza naszej kadry gwarantują wysoką jakość wykonywanych prac. Nasza solidność jest cechą charakterystyczną, cenioną od lat na rynkach usług budowlanych w Polsce i za granicą.

 

Certyfikaty

Szukasz sprawdzonego partnera ?